עסקים רבים נוטים לזלזל בחשיבות הגדולה של תאורה מותאמת ומעוצבת בהתאמה לעסק שלהם, ומתעלמים מהיתרונות הרבים הגלומים בתכנון ובנייה נכונה של בחירה נכונה של עיצוב גווני וגופי תאורה מעוצבים שמתאימים לצרכים הייחודים של העסק שלהם ומאפשרים להם להעביר את המסר, קו עיצובי והאווירה אותה הם רוצים להשרות בעסק או בחלל העבודה.

כפי שתוכלו לראות, עיצוב תאורה לעסקים הוא חשוב מאין כמותו לא רק מבחינה עיצובית , אלא גם עבור הגדלת פריון העבודה, ניצול אנרגיה חכם, יצירת מקום עבודה מזמין וסביבת עבודה בריאה ונאותה עבור העובדים שלכם.

אווירה

 

תאורה מותאמת לעסקים יכולה וצריכה להשרות אווירה המיישרת קו עם אופי העסק והתחושה שאתם רוצים להעביר ללקוחות ולעובדים שלכם בכל חלל וחלל במקום העבודה. .תוכלו לייצר אווירות שונות לכל חלק וחלל במקום העבודה שלכם, להנעים את זמן העובדים והלקוחות ולהשתמש בחוכמה באלמנטים שונים שיתנו לכם את היכולת להתאים את האווירה הרצויה על ידי שימוש  בגווני אור שונים וגופי תאורה מתקדמים ויפים.

 

עיצוב פנים

 

זה לא סוד שעיצוב פנים  תופס מקום הולך וגדל בהחלטה של לקוחות האם לעבוד עם חברות ועסקים שונים, במיוחד אם אתם חברה או עסק שבא במגע ישיר עם לקוחות כמו מקומות בילוי, משרדים חדרי כושר ועוד..

זאת בדיוק הסיבה שעסקים רבים משקיעים כספים בשכירת יועצים וחברות לעיצוב פנים שיעזרו להם להפוך את מקום העבודה או החלל המסחרי למקום מזמין ונעים עבור לקוחותיהם. גופי תאורה הם אובייקט עיצובי בפני עצמם,מנורות קיר, תאורת לד ואפילו מנורות תקרה שמקבלים משקל עיצובי הולך וגובר בבחירה של מעצבים ועסקים ולכן בחירה נכונה שלהם משפיעה רבות על תהליך תכנון עיצוב הפנים ויכולה לשדרג את עיצוב העסק שלכם ולהפוך אותו למזמין.

תנאי עבודה אופטימליים

 

 

כמו כל עסק, אתם מעוניינים לנצל בצורה הטובה ביותר את זמן העבודה שלכם ואת היכולת להפיק את המיטב בכל יום עבודה. אחד האלמנטים החשובים ביותר בבניית חלל שיאפשר תנאי עבודה מיטביים לעובדים שלכם ולכם, הוא תנאי תאורה מספקים ומותאמים המאפשרים לכם להגביר את כמות ואיכות העבודה שאתם מבצעים, ובהתאמה להגדיל את הפריון שהחברה שלכם מניבה. עבודה בתנאי תאורה רעועים יכולה לפגוע בצורה משמעותית בבריאות של העובדים בחברה, ביכולת שלכם לעבוד בצורה יעילה ובפריון העבודה הכולל,  ובסופו של דבר אף לפגוע בכם כלכלית  בטווח הרחוק.

 

ניצול אנרגיה מיטבי

 

כאשר אתם מתכננים את המשרד, המפעל, או חלל העבודה של החברה שלכם אתם שמים לב לפרטים הקטנים והשאיפה שלכם היא להגיע לניצול מרבי של המשאבים העומדים לרשותכם וליצור מקום עבודה חסכוני ויעיל.

באמצעות תכנון ובנייה חכמה של מערך התאורה בעסק שלכם ובחירה נכונה של הרכיבים המרכיבים את המערכת, אתם יכולים לנצל אנרגיה ולחסוך כך בכסף רב, ובנוסף לעזור לכדור הארץ ולהוות דוגמא לעסק עם אחריות סביבתית.

 

אז איך בוחרים חברת  עיצוב תאורה  לעסקים ?

 

כאשר אתם באים לשכור יועץ או חברה  חיצונית לעיצוב תאורה לעסקים, חשוב לשים לב שהם לוקחים בחשבון את האווירה שאתם רוצים להשרות בעסק, ומביאים בחשבון את מרחב וגודל חלל העבודה שלכם, הצבעים השונים של הקירות, פריטים וריהוט,  וכמובן לא פחות חשוב את המסר שאתם רוצים להעביר באמצעות עיצוב החלל הכולל.

 

בין אם אתם רוצים מראה יוקרתי או פשוט,אווירה קלילה או רצינית, תאורה מזמינה או רשמית,  בחירה נכונה של גווני וגופי תאורה היא קריטית לעיצוב של מקום העבודה,והאווירה שאתם רוצים ליצור בעסק שלכם ולכן עליכם לבחור במקצוענים בעלי נסיון שיודעים כיצד להוציא לפועל פרוייקטים כאלו ויש להם נסיון מוכח בעבודות מקבילות ודומות לעבודה שאתם מעוניינים להזמין.