הכירו את גופי התאורה שיתלבשו לכם על החלל ויכניסו לכם אור לבית

חברת דורי קמחי תאורה אדריכלית מתמחה למעלה מ-60 שנה בעיצוב ובהתאמת גופי תאורה לחלל ולעיצוב הידועה גם כחנות תאורה מומלצת. אנו בונים אווירה עם עיצוב גווני אורשנבחרבקפידה כדי להבטיח לכל לקוח את המוצר הטוב ביותר, כזה שיהיה הכי נכון עבורו.

לנוחיותכם קטלוג עשיר, שפורס בפניכם מגוון מדהים של גופים מעוצבים מחולקים לקטגוריות מובילות, שיעזרו לכם להלביש כל חלל בקולקציית נברשות ובצורה מושלמת.

מגוון גופי תאורה לבית שמתאימים לכל חלל

בין אם אתם משתמשים בהם כאלמנט דקורטיבי או כמקור אור פונקציונלי, היאיכולה וצריכה להימצא במספר אזורים בבית.
נברשת אלגנטית שתלויה מעל שולחן האוכל יכולה לעשות חסד רב עם פינת האוכל, ואילו למטבח יכולים להתאים פמוטי תליון או תאורת אי שמוסיפה גם הרבה סגנון לחלל. בשילוב נכון של גופי תאורה ניתן להפוך את החלל המרכזי של הבית למקום חם, מזמין ואטרקטיבי ובפיזור נכון של גופים פונקציונליים לצד תאורת אווירה נכונה כל חלל מנוצל לצורך תפקודים יומיומיים באווירה המתאימה.

קבלו השראה עם קטלוג תאורה עשיר וחלומי

עם מגוון משמעותי של גדלים, צורות, גימורים וצבעים לבחירה, קבלו השראה ובחרו גופי תאורה מתוך הקטלוג שבא להציע לכם הרבה יותר מגופים מעוצבים, כיוון שאיתם מרוויחים הרבה סטייל ומגלים עם כל סוויטש רובד חדש של אור בחיים. תוכלו גם לצפות במדריך לבחירת גופי תאורה מעוצבים על מנת להבין בדיוק כיצד להתאימם לצרכים ולהעדפות שלכם.

מחפשים המלצות מחנות תאורה מומלצת עבור גוף תאורה ייחודי?

ההמלצות של מתכנני התאורה שלנו ממתינים לכם כאן יחד עם רעיונות שמוסיפים הרבה אור לכל בחירה.

לפרטים נוספים, השאירו פרטים בטופס עכשיו וניצור אתכם קשר!

גופי תאורה