הכירו את גופי התאורה שיתלבשו לכם על החלל ויכניסו לכם אור לבית

חברת דורי קמחי תאורה – תאורה אדריכלית מתמחה למעלה מ-60 שנה בעיצוב תאורה ובהתאמת גופי תאורה לחלל ולעיצוב. אנו בונים אווירה עם תאורה מעוצבת וגופי תאורה שנבחרים בקפידה כדי להבטיח לכל לקוח את המוצר הטוב ביותר, כזה שיהיה הכי נכון עבורו.

לנוחיותכם קטלוג גופי תאורה עשיר, שפורס בפניכם מגוון מדהים של גופי תאורה מעוצבים מחולקים לקטגוריות מובילות, שיעזרו לכם להלביש כל חלל בקולקציית תאורה מושלמת.

מגוון גופי תאורה לבית שמתאימים לכל חלל

בין אם אתם משתמשים בגופי התאורה כאלמנט דקורטיבי או כמקור תאורה פונקציונלי, התאורה יכולה וצריכה להימצא במספר אזורים בבית.

נברשת אלגנטית שתלויה מעל שולחן האוכל יכולה לעשות חסד רב עם פינת האוכל, ואילו למטבח יכולים להתאים פמוטי תליון או תאורת אי שמוסיפה גם הרבה סגנון לחלל. בשילוב נכון של גופי תאורה ניתן להפוך את החלל המרכזי של הבית למקום חם, מזמין ואטרקטיבי ובפיזור נכון של גופים פונקציונליים לצד תאורת אווירה נכונה כל חלל מנוצל לצורך תפקודים יומיומיים באווירה המתאימה. 

קבלו השראה עם קטלוג תאורה עשיר וחלומי

עם מגוון משמעותי של גדלים, צורות, גימורים וצבעים לבחירה, קבלו השראה ובחרו גופי תאורה מתוך קטלוג תאורה שבא להציע לכם הרבה יותר מגופים מעוצבים, כיוון שעם גופי התאורה הנכונים אתם מרוויחים הרבה סטייל ומגלים עם כל סוויטש רובד חדש של אור בחיים.

מחפשים המלצות עבור גוף תאורה ייחודי?

ההמלצות של מתכנני התאורה שלנו ממתינים לכם כאן יחד עם רעיונות תאורה שמוסיפים הרבה אור לכל בחירה.

לפרטים נוספים, השאירו פרטים בטופס עכשיו וניצור אתכם קשר!
 

גופי תאורה