חנות אונליין
03-6823857‬

תאורת לד למטבח.

תאורת לד למטבח תשדרג כל מטבח, החדר שסביבו מתנקזות פעילויות חשובות מעין כמותן, כמו האכילה, הבישול, ההתכנסות המשפחתית היומיומית וגם זו שבאירועים חגיגיים. מומלץ להשקיע בתאורה שתתאים לעיצוב הבית הכללי, וכן תהיה חסכונית וחזקה מספיק כדי לתרום להתנהלות יעילה ובטוחה.

תכנון תאורת לד למטבח

תאורת לד למטבח תשדרג כל מטבח, החדר שסביבו מתנקזות פעילויות חשובות מעין כמותן, כמו האכילה, הבישול, ההתכנסות המשפחתית היומיומית וגם זו שבאירועים חגיגיים. מומלץ להשקיע בתאורה שתתאים לעיצוב הבית הכללי, וכן תהיה חסכונית וחזקה מספיק כדי לתרום להתנהלות יעילה ובטוחה.

תאורת לד למטבח- לב הבית.

 נהוג לחשוב על הסלון כמרכז החיים בבית, אך אם תחשבו על זה, דווקא המטבח הוא אחד החדרים החשובים בבית, אם לא החשוב מכולם. אנחנו מבלים בו לעתים שעות ארוכות, מכינים ארוחות קלילות או מושקעות, למספר גדול של אנשים ובני משפחה שממתינים בציפייה למטעמים או לא פחות חשוב מכך – לעצמנו. המטבח מכיל פינות שונות עם מוצרי חשמל שלכל אחד מהם תפקיד שונה בתכלית: תנור, מקרר, משטח עבודה וכדומה, כולם נועדו כדי ליצור יחד חדר שנוח לשהות בו ולבצע חלק מהפעולות הקריטיות ביותר בחיי האדם – להאכיל ולאכול.

 

חסכון ועמידות לאורך זמן.

לתאורת לד במטבח יש את כל היתרונות שיהפכו את המטבח שלכם למושלם.
לנורות לדים שני יתרונות בולטים. האחד, יש להן צריכת זרם נמוכה, ולכן הן חסכניות בחשמל. מי שמבלה במטבח זמן רב משתמש הרבה בתאורה ולכן בסופו של דבר מדובר בחיסכון משמעותי. היתרון השני הוא אורח החיים הארוך שלהן. ברגע שהתקנתם תאורה למטבח אתם יכולים ליהנות ממנה לאורך זמן ולהתעסק בפעולות הבישול והאפייה, ללא צורך להחליף תדיר את הנורות.

תאורת לד במטבח- מאירה היטב.

מעבר לכך, תאורת לד למטבח מסייעת לכם להשיג את המטרה החשובה ביותר – הארת המטבח על כל חלקיו. משטח הפעילות למשל, צריך להיות מואר היטב משום שמבצעים בו פעולות הכוללות שימוש באמצעים הדורשים תשומת לב מרובה: סכינים חדות, תבניות לוהטות, מים רותחים ועוד. תאורת לד מעל משטח העבודה תאפשר לכם לראות בבירור מה אתם עושים, להיות ממוקדים ולהימנע מפציעות ומצבים מסוכנים. האור צריך להיות חזק, אך גם אחיד, משום שהתקנה של תאורת לד למטבח אינה אפקטיבית במידה והיא יוצרת הצללה חשוכה על חלק מהמשטח.

עיצוב האווירה המשפחתית.

גם חלקים אחרים במטבח זקוקים לתאורה איכותית, שתאפשר לכם לראות בבירור את מרקם האוכל והצבעים שלו, שחשובים גם בעת ההכנה וגם בזמן האכילה. כדי לבצע התקנה נכונה של התאורה בכל חלקי המטבח ובכלל, בכל הבית, צריך לתכנן זאת מראש ובתיאום מלא עם קבלן מפתח בעת התכנון הראשוני של כל מערך התאורה בבית. בהמשך לכך, אם המטבח שלכם, בדומה להרבה מטבחים מודרניים מכיל "אי" או פינת אוכל, חשוב להאיר גם אותם. חוויית האכילה לא מסתכמת רק במזון עצמו. פינת אוכל ביתית היא גם המקום לשיחות נפש משפחתיות, התעדכנות במאורעות היום והמקום בו נוצרים זיכרונות, המלווים את בני המשפחה כל החיים.

 

סוגי תאורת לד.

ניתן לחלק את תאורת הלד במטבח למספר סוגים:
* גופים תלויים – כלומר משתלשלים מהתקרה, הכוונה היא פחות לנברשות מפוארות וכבדות ויותר לגופי תאורה קטנים ונאים.
* גופים הצמודים לתקרה. אלו הם גופי תאורה קלים יחסית, בשלל עיצובים וצורות הנדסיות.
* גופים שקועים – מתאימים למי שמעוניין להשיג מראה מינימליסטי ומאופק שניתן לקבל מגופי תאורה שקועי תקרה ובכל זאת ליהנות מתאורה פרקטית.

 

התאמה למראה הכללי.

מעבר לכך שהמטבח צריך להיות מואר, תאורה איכותית כמו פס לד למטבח למשל, צריכה להתאים גם לקו העיצוב שבחרתם עבור המטבח שלכם. בעבר, למטבחים היה עיצוב אחיד, פשוט ושגרתי. כיום, מדובר בתחום המציע אפשרויות בלתי נדלות מבחינת הסגנון וניתן למצוא מטבחים בסגנון אולטרה-מודרני, כפרי, וינטג', מטבח זכוכית ועוד. תאורת לד למטבח צריכה להשתלב בצורה הרמונית עם כל עיצוב, על-מנת שלא תיווצר תחושה תלושה ולא נעימה בעין. יש לתכנן היטב את הבחירה של גופי תאורה עבור המטבח שלכם ובמידה ויש לכם ספקות, להתייעץ עם איש מקצוע שיסייע לכם לראות את התמונה הגדולה ולבצע את הבחירה הנכונה.

לקבלת ייעוץ תאורה, השאירו פרטים:

* אנא הכנס/י שם מלא
* אנא הכנס/י טלפון

לקבלת ייעוץ תאורה, השאירו פרטים:

אנא הכנס/י שם מלא
אנא הכנס/י טלפון
דרגו את תאורת לד למטבח.:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 3  ממוצע: 5
צרו קשר  03-6823857‬
השאירו פרטים:
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ