חנויות התאורה המובחרות מציגות כיום מגוון רחב של גופי תאורה, מכל המינים ומכל הסוגים. בין היתר יש בנמצא תאורת פנים ותאורת חוץ, תאורה לתקרה ותאורה לקירות, תאורת ספוטים ותאורת רצפה. למרות כל המגוון הרחב הזה, פתרונות התאורה המרכזיים והעיקריים היו ונותרו – גופי תאורה לתקרה.

בחירה נכונה ב- גופי תאורה לתקרה חיונית הן מטעמים אסתטיים והן מטעמים פרקטיים. עוצמת תאורה חלשה מדי ובלתי מספקת עשויה להפריע במיוחד בחדרים כמו סלון, מטבח, חדרי מגורים או חדרי עבודה. מאידך, אסור לזלזל גם בגופי תאורה ייעודיים לתקרה, שיכולים לספק חוויה אסתטית, הנקראת גם 'תאורת אווירה'.

כל הפתרונות במקום אחד

ספקי פתרונות תאורה מובילים כדוגמת דורי קמחי ידועים בכך שהם מציעים גופי תאורה במבחר עצום ובדגמים מגוונים ומרהיבים. גם כאשר מעוניינים לבחור גופי תאורה לתקרה, אפשר לסמוך על כך שהמבחר יהיה גדול וכן שהמחירים יהיו הוגנים. בין הלקוחות ניתן למצוא לקוחות פרטיים, מעצבים ואדריכלים, שיכולים לבחור מכל הדגמים, על פי הצורך. בין היתר יש בנמצא:

  • גופי תאורה בתליה – אלה הם גופי תאורה מצוינים, שניתן להרחיק מהתקרה על פי הצורך, על פי שטח החלל ועל פי גובה התקרה.
  • גופי תאורה צמודים לתקרה – מספקים מענה אלגנטי ויפה, מתאימים גם לחללים קטנים וכאשר התקרה נמוכה, אך גם לחדרים רחבי ידיים. יש בנמצא גופי תאורה צמודים גם בגדלים מרשימים ביותר.
  • גופי תאורה שקועים – אלה הם גופי תאורה שנועדו להיות נסתרים מהעין. גופי תאורה שקועים מתאימים למשל לתקרת גבס, כאשר האור מתגלה דרך פתחים מעוצבים, בגדלים ובמראה בהתאם לאסתטיקה הרצויה.

לד לתקרה

בחברת דורי קמחי מסבירים שלא רק נורות פלורסנט אלגנטיות יכולות להוות תאורת תקרה טובה. גופי תאורה לתקרה מאיכות מעולה ובעיצוב מצוין בהחלט יכולים להיות גם על בסיס לד. למעשה, תאורת לד כתאורת תקרה יכולה לספק עוצמת תאורה מצוינת לצד חיסכון ניכר בהוצאות החשמל. זאת ועוד, בשל העובדה שמדובר בפתרונות עמידים, שמחזיקים מעמד לאורך זמן, יש בכך כדי למנוע אי נוחות בשל הצורך להחליף את הנורות או את גוף התאורה לעיתים מזומנות.

גופי תאורה לתקרה