חנות אונליין
03-6823857‬

למה כדאי להתקין שקועי תקרה מעוצבים

כאשר בוחרים תאורה לבית או למשרד, יש להתחשב בכל מיני פרמטרים. אם תבחרו להיעזר במעצב או מעצבת פנים שיש להם ניסיון בתכנון ועיצוב תאורה, אתם תגלו כמה התהליך יכול להפוך לקל ופשוט. למעשה, כאשר מתכננים את התאורה למבנה, יש להתחשב בחללים שהוא כולל, במטרות וכמו כן יש גם להתחשב בכל הקשור לפן העיצובי של החללים. יש לבצע התאמה מדויקת של התאורה, כך שגם גוף התאורה או גופי התאורה יתאימו  ויוסיפו עניין לחלל וישנו משמעותית את הנראות שלו.

על כן, ההמלצה היא להשתמש לא רק בסוג אחד של גוף תאורה אלא לשלב מספר סוגים. כיום אפשר למצוא גופי תאורה לתקרה, גופי תאורה כמו נברשות תאורה, גופי תאורה שקועי תקרה מעוצבים, גופי תאורה עומדים וכאלה שהינם גופי תאורה תלויים. יש מגוון גדול מאוד. לעיתים בגלל המגוון, הבחירה הופכת להיות מורכבת ומסובכת. מה שכן, אם נעזרים באנשי המקצוע המתאימים כמו יועצים מומחי תאורה ומעצבים אפשר בהחלט להקל על הבחירה ולבחור את גופי התאורה הנכונים, שיחמיאו לחללים השונים. מעבר לכך, אם תרצו להתרשם מהסוגים השונים של גופי התאורה המוצעים בשוק, תוכלו להסתכל באתרי אינטרנט בהם יש קטלוגים של תאורה הכוללים בתוכם קטלוג שקועי תקרה, קטלוג מנורות עמידה, קטלוג נברשות ועוד.  

למה מומלץ להתקין גופי תאורה שקועים בתקרה?

לא חשוב אם מדובר על תקרה של בית פרטי, של משרד או עסק, יש עדיפות גבוהה לגופי תאורה שקועים ומדוע? כי הם מעניקים מראה אסתטי ומתוחכם. מעבר לכך, הם גם אלגנטיים ועשויים להשתלב בקלות עם מרבית סגנונות העיצוב, מהסגנון הכפרי ועד המודרני. יתרון נוסף שיש בשימוש בהם טמון בעובדה שהם לא תופסים מקום ועל כן, כך נשמרת תחושת המרחב בחלל.

איפה אפשר להתקין גופי תאורה שקועים?

האמת היא שניתן להתקין איתם בכל מיני מקומות בחללים השונים שיש במבנה. אם מדובר על מבנה פרטי, אפשר להתקין אותם במבואת הכניסה לבית, בסלון, במטבח, בפינת האוכל, במדרגות, במסדרון וכו'. אם מדובר על מבנה המשמש כמשרד או עסק, אז אפשר להתקין אותם בחלל המבנה עצמו ולפזר אותם בתקרה וכך להשיג עוצמת אור גדולה יותר. אגב, אל תטעו אתם בהחלט לא חייבים לשים אך ורק גופי תאורה שקועים, הרעיון הוא לשלב אותם עם גופי תאורה נוספים. כי כמו שהוזכר לעיל, אנחנו רואים לצור מראה אלגנטי ויפה לחלל ומצד שני, אנחנו גם בעד שילוב של מספר גופי תאורה מסוגים שונים.

יש לכם תקרת גבס מונמכת? שדרגו אותה עם גופי תאורה שקועים

אם כבר עשיתם בעבר הנמכת תקרה, תוכלו לשדרג את התקרה במספר דרכים בהם, התקנת של פס צבירה עם מנורות לד והתקנה של ספוטים. לשם כך, יש כמובן להיעזר בחשמלאי שיידע כיצד ואיך להתקין את גופי התאורה שבחרתם וכמו כן, עליכם גם לקחת בחשבון שכאשר ההתקנה מסתיימת, יש לבצע תיקונים בתקרת הגבס. לכן ההמלצה היא לתכנן ולעצב את התאורה בשלב השיפוץ או הבנייה של הבית.

לקבלת ייעוץ תאורה, השאירו פרטים:

* אנא הכנס/י שם מלא
* אנא הכנס/י טלפון
איך לבחור תאורה לבית שמשלבת אווירה ופונקציונליות

איך לבחור תאורה לבית שמשלבת אווירה ופונקציונליות

תאורה נכונה משפרת את עיצוב הבית, ויוצרת בכל חלל אווירה ספציפית בהתאם לסוג הנורות וגופי התאורה שבוחרים לו. התאורה יכולה להיות פשוטה ...

קרא עוד >>

לקבלת ייעוץ תאורה, השאירו פרטים:

אנא הכנס/י שם מלא
אנא הכנס/י טלפון
דרגו את למה כדאי להתקין שקועי תקרה מעוצבים:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 2  ממוצע: 5
השאירו פרטים: