חנות אונליין
03-6823857‬

טיפים לבחירת נברשות יוקרתיות

כיום, תודות לשימוש בטכנולוגיות מודרניות, ניתן לייצר נברשות יוקרתיות בכל צורה ובכל גודל. את הנברשות ניתן לייצר מחומרים שונים בהם, ברזל, ברונזה, נחושת, זכוכית וקריסטל. יש כל מיני דגמים ועיצובים של נברשות. בזכות הטיפים שלנו, תוכלו לנווט בעולם העשיר של הנברשות ולבחור את אלו שמתאימות לכם ומתכתבות עם סגנון העיצוב של המבנה שברשותכם.

נברשות - אלמנט תאורה קישוטי ופונקציונאלי

נברשות יכולות להתאים לסוגים רבים של חללים. חללים כמו בתים ודירות וחללים כמו מבנים מסחריים וציבוריים. הנברשות מוסיפות לכל חלל אווירה נעימה, ייחודיות וכמובן הן מספקות תאורה מעולה. מה שכן, חשוב לדעת איזה נברשות לבחור ולאיזה חלל. הנברשות צריכות להיות חלק אינטגרלי מהחלל או החללים בהם הן מותקנות וכמו כן יש לקחת בחשבון את העיצוב הכולל של כל החלל ובהתאם לכך לבחור את הנברשת או הנברשות המתאימות הן מבחינת הגודל והן מבחינת הסגנון.

מה חשוב לקחת בחשבון כאשר בוחרים נברשת

לפני הכל, מומלץ לחשוב איפה אנו רוצים למקם את הנברשת. כלומר באיזה מקום או חלל במבנה. לדוגמה, כאשר מדובר על מבנה של מגורים, נהוג להתקין את הנברשת מעל שולחן האוכל או בחלל הכניסה. אגב, אם יש חללים נוספים במבנה שהינם מרווחים ועם תקרות גבוהות, אז גם אפשרי בהחלט להתקין בהן נברשת. חללים כאלה יכולים להיות סלון, חדר שינה, חדר אורחים וכו'. יש להתחשב גם בפרמטרים הקשורים לעיצוב הנברשת. אלו יהיו קשורים לסגנון שלה. האם נרצה סגנון חדשני, סגנון של פעם, סגנון פשוט, סגנון מפואר וכו'.

יש גם לתת חשיבות לנושא הגודל של הנברשת ביחס לחדר בו היא תתוקן. נסו ללכת לפי כלל האצבע שלנו: אם יש לכם חלל גדול, בחרו נברשת גדולה הן מבחינה אופקית והן מבחינה אנכית. נברשת כזאת תהיה תלויה מהתקרה ותתפרש לשני הצדדים. כך נוכחותה בחדר תבלוט בצורה ניכרת. הדבר רק יוסיף לעיצוב החדר.

טיפים לבחירת נברשת נכונה

-אם התקרה בחלל גבוהה, העדיפו נברשת שתהיה גדולה אופקית ואנכית.

-נברשת לסלון תמוקם במרכז התקרה הנמצאת מעל הסלון ואילו נברשת לפינת האוכל, צריכה להיות גדולה כגודל שולחן פינת האוכל בקירוב ולא יותר גדולה ממנו.

-יש למקם את הנברשת, כך שהיה תשתקף דרך החלון וכך תתכתב עם העיצוב הכולל של המבנה וגם תיראה מחוץ למבנה.

-בחרו נברשת מעוצבת שתייצר לכם את האווירה הנכונה והמתאימה בחלל. יחד עם זאת, שלבו גם בחירה נכונה של צבע וחומר.

עולם התאורה

הנברשות חזרו ובגדול וממליצים עליהן בעולם עיצוב התאורה ועיצוב הפנים. אם בעבר השימוש היה רק בחדרי אוכל ובסלון, כיום ניתן לראות נברשות גם בחדרי שינה, חדרי מדרגות ומטבחים. יש סוגים רבים של נברשות וכמו כן גופי תאורה יפים וכאשר נדרשים לבחור מכל המגוון העשיר, מגלים שהמלאכה אינה פשוטה בכלל. על כן, מומלץ להיוועץ באיש מקצוע שיעזור בתהליך זה הכולל תכנון תאורה לבית או למבנה. יתרה מזאת, גם התקנת הנברשת איננה מלאכה טריוויאלית ועל כן רצוי להיעזר במומחה שיתקין אותה בצורה מקצועית.

לקבלת ייעוץ תאורה, השאירו פרטים:

* אנא הכנס/י שם מלא
* אנא הכנס/י טלפון
איך לבחור תאורה לבית שמשלבת אווירה ופונקציונליות

איך לבחור תאורה לבית שמשלבת אווירה ופונקציונליות

תאורה נכונה משפרת את עיצוב הבית, ויוצרת בכל חלל אווירה ספציפית בהתאם לסוג הנורות וגופי התאורה שבוחרים לו. התאורה יכולה להיות פשוטה ...

קרא עוד >>

לקבלת ייעוץ תאורה, השאירו פרטים:

אנא הכנס/י שם מלא
אנא הכנס/י טלפון
דרגו את טיפים לבחירת נברשות יוקרתיות:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 3  ממוצע: 4.6
השאירו פרטים: